Javascript etkin değil.

Cennet ve Cehennem 1

Abdülkadir Geylani Hazretleri

Cennet ve Cehennem 1

Gunyetut Talibin/ABDÜLKADİR GEYLANİ HAZRETLERİ

Gunyetut Talibin'in Kuran ve Hadislerden Öğütler adlı üçüncü babının 5.kısmı olan "Cennet ve Cehennem" adlı bölümü içerir. Bu bölümde Evliyalar Sultanı, Gavsu'l Azam Abdulkadir Geylani Hazretleri şu konuları ayet ve hadis-i şeriflerle detaylı olarak anlatmaktadır:

- Cennet ve Cehennem
- Cennetliklerin Neşeli Hali
- Cehennemliklerin Hali Pür-Melali
- Cehennem ve Cennet Hakkındaki RivayetlerBİLGİ: Soru, görüş ve isteklerinizi içeren mesajlarınızı lütfen iletişim sayfamızdan bize iletiniz.

Yorumlar / 3

 • dınleyen
  06 Kasım 2015 Cuma 22:27- CEVAPLA

  bu purogramı yapandan ALLA RAZI OLSUN HER DİLDEN YAPILSA DAHA IY OLUR BÜTÜN DİNLEYENE FAYDASI OLUR TESEKÜRLER

 • aciz kul
  20 Mart 2014 Perşembe 07:21- CEVAPLA

  Hazreti Allah sizden razı olsun. Bu yaşıma dek bu sohbeti dinlememem ne büyük bir eksiklikmiş, özellikle cennettekilerin Allah'ı Hz.İsrafil ve Hz.Davut önderliğinde zikri ve cennetteki harika nimetler... Bu sohbeti ne kadar çok kişiye ulaştırsanız iyi olur, çünkü nice insan bu müjdelerden habersiz... Şevk gelir her dinleyen kula bo sohbetten...

  meviza
  20 Mart 2014 Perşembe 11:49

  Amin. Aziz ve Celil olan Allah sizden de razı olsun ve istifadenizi daim, bereketli kılsın. Ümmet-i Muhammed'i her nefeste lanetli iblisin vesveselerinden muhafaza buyursun ve sırat-ı müstakim üzere yaşamayı nasip ve müyesser eylesin. Cehennemin azabından da Aziz ve Celil olan Allah cümlemizi muhafaza buyursun. Selam ve dua ile..


YORUMUNUZU EKLEYİN