Javascript etkin değil.

Tövbeye Dair

Abdülkadir Geylani Hazretleri

Tövbeye Dair

Gunyetut Talibin/ABDÜLKADİR GEYLANİ HAZRETLERİ

Gunyetut Talibin'in Kuran ve Hadislerden Öğütler adlı üçüncü babının 1.kısmı olan "Tövbeye Dair" adlı bölümü içerir. Bu bölümde Evliyalar Sultanı, Gavsu'l Azam Abdulkadir Geylani Hazretleri şu konuları detaylı olarak anlatmaktadır:

- Tövbeye Dair
- Tövbeyi Gerektiren Günahlar
- Büyük Günahlar - Kebair
- Küçük Günahlar - Sağair
- Tövbe Etmenin HükmüBİLGİ: Soru, görüş ve isteklerinizi içeren mesajlarınızı lütfen iletişim sayfamızdan bize iletiniz.

Yorumlar / 6

 • ilker vural
  31 Ekim 2014 Cuma 17:54- CEVAPLA

  Allah razı olsun, çok güzel bir site ve çalışmalar...

  meviza
  31 Ekim 2014 Cuma 18:01

  Amin. Aziz ve Celil olan Allah sizden de razı olsun. Teşekkür ederiz. Eksik olmayın. İstifadeniz daim ve bereketli olsun. Selam ve dua ile.

 • mehmet gümüşcan
  13 Nisan 2014 Pazar 03:04- CEVAPLA

  bu çalışmalarda emeği geçen herkezi Yüce Allah her iki dünyada da mutlu kılsın inşallah.ben de ayrıca Allah Razı olsun demek istiyorum.

  meviza
  13 Nisan 2014 Pazar 13:47

  Amin. Kıymetli mesajınız ve hayır dualarınız için teşekkür ederiz. Eksik olmayın. Aziz ve Celil olan Allah sizden de razı olsun. Selam ve dua ile..

 • aciz kul
  05 Şubat 2014 Çarşamba 15:59- CEVAPLA

  Aziz ve Celil olan Allah sizden razı olsun. Fethur Rabbani, Fütuhu'l Gayb'ı tamamen dinledim. el-Gunye'ye başladım, 21.Sohbet(tövbeye dair)ten sonra epey süre oldu Gunye'nin yeni sohbeti yüklenmeyeli, Allah yardımcınız olsun, merak ettim.
  Bir de merakım, bu güzel meviza.com sitesi kimin ve Kadiriyye icazetli yahut yetkili kişiler mi? Teşekkürler, çok istifade ettim.

  meviza
  05 Şubat 2014 Çarşamba 16:44

  Amin. Aziz ve Celil olan Allah sizden de razı olsun. Dinlemiş olduğunuz tüm sohbetlerden inşaAllah ziyadesiyle istifade edersiniz.

  Gunyetu't Talibin eserinin seslendirme çalışmalarına devam ediyoruz. Eser hayli hacimli olduğundan hazırlık süreci ve yayınlama da doğal olarak biraz gecikti. Aziz ve Celil olan Allah nasip ederse önümüzdeki günlerde diğer bölümleri de yayınlayacağız.

  Meviza.com hakkında merak ettiklerinizi "Hakkında" sayfamızda dile getirdik:

  http://www.meviza.com/yardim/hakkinda


YORUMUNUZU EKLEYİN