Javascript etkin değil.

Meviza Android Uygulaması

android cihazlar için yepyeni bir tasarım

UYGULAMA DETAYLARI

UYGULAMA: MEVİZA ANDROİD

TARİH: 24 Temmuz 2020

SÜRÜM: v. 5.5.9

PLATFORM: ANDROİD

UYGULAMAYI İNDİRİN

Yenilikler:

* Seyyid Ahmed Er-Rufai Hazretlerinin “Hak Yolcusunun Düsturları” isimli eseri, sesli kitaplara eklendi. Yeni eklenen bölümleri listeyi güncelleyerek takip edebilirsiniz.

* İmam Gazali Hazretlerinin İhyâu Ulûmi’d-Dîn isimli eserri sesli kitaplara eklendi.
* İmam Gazali Hazretlerinin Kalplerin Keşfi isimli eseri, sesli kitap olarak tamamlandı ve 105 bölüm olarak sesli kitaplara eklendi.
* Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler sağlandı.
* Tezkiretü’l Evliya eserinin tamamlanmış 70 bölümü eklendi.
* Dualar bölümüne “Kalpleri Dirilten Dua” isimli bir dua eklendi.
* Görme engelliler için geliştirmeler yapıldı. Cihazınızdan Ayarlar -> Erişilebilirlik -> TalkBack servisini aktif hale getirdiğinizde, Meviza içerisinde yer alan yazılar ve resimler seslendirilecektir.
* Hikmetli Sözler'deki görseller artık görme engelliler tarafından sesli olarak dinlenebilecektir.

Meviza tamamen yenilendi..
Uygulamamızda Evliyalar Sultanı, Gavsul Azam, Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatını, sesli kitap olarak hazırladığımız eşsiz eserlerini, her biri altın kadar değerli öğütlerini ve dua, salavat ve virdlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamızda hiçbir reklam veya ücretli bir bölüm yer almamaktadır. Zira dini eserlerin ticari bir karşılığının olmaması gerektiğine inanıyoruz.

Uygulamamızı beğendiyseniz, 5 yıldızlı bir yorumla, yalnızca Allah rızasını gözeterek hazırladığımız, reklamsız ve tümüyle ücretsiz bu uygulamadan daha çok kişinin haberdar olmasına ve istifade etmesine vesile olabilirsiniz.


KULLANICI YORUMLARI

Hüseyin Karadag
★★★★★

Allahü teâlâ c.c. Emeği geçen herkesten razı olsun. Örnek bir uygulama gerçekten. Dinimizin en ince ayrıntılarıyla büyük bir mübareğin dilinden ve elinden bizlere gelen büyük eserlerinin sesli olarak yapılması çok faydalı gerçekten. Merak edilen bir çok konunun sahi kaynaktan dinlenmesi bu zamanda çok değerli.

Edip Teker
★★★★★

Maşallah Çok güzel ve özel bir çalısma olmus ALLAH TEALA C.C razı olsun böyle muhtesem bir calismanin bizlere istifade etmesine vesile olanlardan amin

Suphi Erarkadaş
★★★★★

Emeği geçen herkesden Allah razı olsun. Bağımlılık yapan, yan etkesi olmayan, ruha şifa veren bir uygulama. Yeni Bildirim almak için sağ üst köşede bulunan bildirim güncelleme butonu kullanılmalıdır. Başka uygulamalarınızı da paylaşmanız dileğiyle Allah sizlerden her daim razı olsun.Eksik olmayın efendim.

Mehmed Ayan
★★★★★

Allah razı olsun Böylesine güzel bir eseri istifademize sunmanız, kitap okumak için zor bulunan vakti kolaylaştırıyor. Kıymeti büyük bir program. Allah güçlü ve daim etsin.

Mustafa İman
★★★★★

MaşaAllah çok güzel olmuş. Allah hizmetlerinizi daim kılsın. Allah razı olsun, çok yardımcı oldu. (Hayra vesile olan hayrı yapan gibidir. - Hadis-i Şerif