Javascript etkin değil.

Meviza iOS Uygulaması

ios cihazlar için yepyeni bir tasarım

UYGULAMA DETAYLARI

UYGULAMA: MEVİZA İOS

TARİH: 16 Temmuz 2020

SÜRÜM: v. 5.5.8

PLATFORM: İOS

UYGULAMAYI İNDİRİN

Yenilikler:
* Ahmed Er-Rufâî Hazretlerinin “Hak Yolcusunun Düsturları” isimli eseri, sesli kitaplara eklendi.
* İmam Gazali Hazretlerinin "İhyâu Ulûmi'd-Dîn" isimli eseri, sesli kitaplara eklendi. Yeni eklenen bölümleri listeyi güncelleyerek takip edebilirsiniz.

* İmam Gazali Hazretlerinin, Kalplerin Keşfi | Mükâşefetü'l Kulûb isimli eşsiz eseri, Sesli Kitaplar'a eklendi.
* Görme engelliler için geliştirmeler yapıldı. Cihazınızdan Ayarlar -> Genel -> Erişilebilirlik -> VoiceOver ayarını açık hale getirdiğinizde, Meviza içerisinde yer alan yazılar ve resimler seslendirilecektir.
* Hikmetli Sözler'deki görseller artık görme engelliler tarafından sesli olarak dinlenebilecektir.
* Podcast'ler sayfasına yeni Podcast’ler eklendi.
* Ferîdüddin Attâr Hazretlerinin meşhur eseri, tasavvufi alanda bir şaheser olan Tezkiretü’l Evliya, şimdi sesli kitaplarda. Aziz ve Celil olan Allah, istifademizi her daim bereketli eylesin.
iOS cihazlar ile uyumlu. iPhone, iPad ve iPod için hazırlanmış yepyeni ve modern bir tasarıma sahip uygulamamız ücretsiz olarak hizmetinizde.

* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatı ve eserleri hakkında detaylı ve doğru bilgiler.

* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatı, vefatı ve türbe-i şerifi videolarını izleyebilme imkanı.

* 100 saatin üzerinde 8 sesli kitap. Abdülkadir Geylani Hazretlerinin Fethur Rabbani, Fütuhul Gayb, Sırrul Esrar, Cilaul Hatır ve Gunyetüt Talibin (El-Gunye) adlı eşsiz eserleri yüksek ses kalitesiyle sesli kitap olarak hizmetinize sunuluyor.
* Ayrıca İmam Gazali Hazretlerinin eserleri de sesli kitap olarak hazırlanmaya başlandı. İlk eser, Âbidler Yolu, uygulamamıza eklendi.
* Eşrefoğlu Rumi Hazretlerinin "Müzekkin Nüfus" isimli eseri de eklendi.


KULLANICI YORUMLARI

Albayrak910
★★★★★

Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Çok bilgilendirici. Abdülkadir Geylani Hazretleri sohbetlerini sanki o hayattaymış gibi dinleyebiliyorsun.

UNALOGLU
★★★★★

Allah razı olsun. Uygulama çok kaliteli ve kesintisiz bilgi içerikli. Kalben gönül vermiş biri olaraktan çok beğendim.

Geylani Aşığı
★★★★★

Değerli din ve tarikat kardeşlerim. Çok başarılı bir çalışma olmuş emeğinize yüreğinize sağlık. İnşallah böyle güzel çalışmaların devamı gelir de gereksiz uygulamalarla vakit geçirmek yerine faydalı zaman geçiririz.

isohoca
★★★★★

Çok faydalı. Ben çok fayda gördüm. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Rabbim, faydanızı artırsın...

abdulmuttalibin kızı
★★★★★

Rahman ve rahim Allah’ın adıyla; Allah razı olsun Sitenize rüyamda sitenin sultanı Gavsul Azam hazretleri tarafından site ismi verilerek Davet edildim Böyle ulaşmak nasip oldu Hamd olsun aynı hafta bir Arkadaşım sultanımı Ziyaret ederken kabri başında Görmüş bir hafta benden saklamış ben rüyamı anlatınca Bende bir hafta önce Seni Gavsul Azamın kabrini ziyaret ettiğini ve orada otururken gördüm dedi . Elhamdulillah .