Javascript etkin değil.

Zikir - Cenab-ı Hakk’ı Unutmamak

Abdülkadir Geylani Hazretleri

Zikir - Cenab-ı Hakk’ı Unutmamak

Cilaul Hatır/Abdülkadir Geylani Hazretleri

"Ey oğul! Sahih ol ki, fasih olasın. Halvetinde sahih ol ki, celvetinde fasih olasın. Dünyada sahih olursan, âhirette Allah’ın huzurunda konuşmada fasih olursun.

Şefaat eder ve şefaat edilirsin. Seni yarattıklarından istediğine kendi izni ve emriyle şefaatçi kılar. Senin başkalarına şefaat etmeni sana bir ikram olsun diye ve indindeki değerini göstermek açısından kabul eder.

Rabbin ile arandaki işlerde sahih ol ki, halkını eğitmede fasih olasın. Halka bir terbiyeci, bir öğretici olasın."BİLGİ: Soru, görüş ve isteklerinizi içeren mesajlarınızı lütfen iletişim sayfamızdan bize iletiniz.

Yorumlar / 4

 • fatih
  07 Ekim 2013 Pazartesi 15:09- CEVAPLA

  Allah razı olsun

  meviza
  07 Ekim 2013 Pazartesi 15:55

  Amin. Aziz ve Celil olan Allah sizden de razı olsun.

 • ahmet çakır
  26 Eylül 2013 Perşembe 14:42- CEVAPLA

  Allahu teala razı olsun bu si̇teyi̇ ve sohbetleri̇ bu faki̇re di̇nleme fırsatı veren ey gül bahçesi̇ kardeşleri̇m mevlam si̇zi̇ haki̇ki̇ dost eylesi̇n hz muhammed sav ve ashabına ve abdülgadi̇rgeylani̇ hazretleri̇ne si̇zler ne güzelsi̇ni̇z ne güzel hi̇zmet bu sanki̇ abdülgadi̇rgeylani̇ hazretleri̇ yanımdaymış gi̇bi̇ ne sohbetler bunlar ya rabbi̇ gönülden çıkan sözler bunlar haki̇kat bunlar allahım bu sohbetlerle bi̇zi̇ seni̇n dostun bdülgadi̇r geylani̇ hazretleri̇ne deost eyle varlığımızdan haberdar eyle ami̇n esselamu aleyküm

  meviza
  26 Eylül 2013 Perşembe 15:47

  Amin. İnşaAllah her şeye kadir olan yüce Allah bu can-ı gönülden niyaz ettiğiniz duaları yüce dergah-ı izzetinde dualarımızla birlikte kabul buyursun. Aziz ve Celil olan Allah sizden de razı olsun.

  Kıymetli görüşlerinizi bizimle paylaşmanız ve hayır dualarınız için eksik olmayın.
  Evliyalar Sultanı, Gavsu'l Azam Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin (Allah bizi onun bereketiyle faydalandırsın. Âmin) himmetleri üzerimizden eksik olmasın.

  Allah yar ve yardımcımız olsun.


YORUMUNUZU EKLEYİN