Javascript etkin değil.

Şeytanı Helâk Eden Dua

Abdülkadir Geylani Hazretleri

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّح۪يمِ
لَا حَوْلَ وَلَا قُوَّةَ اِ لَّا بِاللّٰهِ الْعَلِيِّ الْعَظِيمِ * مَاشَاءَاللّٰهُ كَانَ * لَا اِلَهَ اِلَّا اللّٰهُ الْمَلِكُ الْحَقُّ الْمُبِينُ * سُبْحَانَ اللّٰهُ وَ بِحَمْدِهِ ، سُبْحَانَ اللّٰهِ الْعَظِيمِ وَبِحَمْدِهِ *

Bismillâhirrahmânirrahîm

Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhi’l-aliyyi’l-azîm. Mâ şâallahü kân. Lâ ilâhe illallahü’l-melikü’l-hakku’l-mübîn. Sübhânallahi ve bi-hamdih. Sübhânallahi’l-azîm ve bi-hamdih.

Abdulkadir Geylani Hazretlerinin (kuddise sırruhû) şeytanı helak eden duasıdır. Bu dua, Cilau’l Hatır isimli eserdeki 28. Sohbette yer almaktadır.

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla.

"Güç ve kuvvet ancak, Yüce ve Azîm olan Allah’tandır. Allah’ın dilediği olur. “Melik” (mülkün sâhibi), “Hakk” (gerçek) ve “Mübîn” (apaçık) olan Allah’tan başka ilah yoktur. Allah noksanlıklardan münezzehtir, uzaktır, “hamd” (övgü) yalnıza O’nadır. “Azîm” (yüce) olan Allah, her türlü noksanlıktan uzaktır ve hamd yalnızca O’nadır."BİLGİ: Soru, görüş ve isteklerinizi içeren mesajlarınızı lütfen iletişim sayfamızdan bize iletiniz.

Yorumlar / 15

 • Ayhan yıldız
  27 Nisan 2020 Pazartesi 15:24- CEVAPLA

  Allah razı olsun iyi ki varsınız Allah a emanet olunuz

  meviza
  28 Nisan 2020 Salı 01:30

  Âmin. Ecmain. Teşekkür ederiz.

 • cizre' seyyid
  21 Şubat 2017 Salı 08:22- CEVAPLA

  esselamu aleykum ve rehmetullahi ve berekatuhu.Allah c.c. razı olsun sizden.

 • eldeniz
  01 Aralık 2016 Perşembe 11:56- CEVAPLA

  İnsanın korkusu çıkıyoo allah razı olsun

 • müjgan hasret
  11 Kasım 2016 Cuma 03:04- CEVAPLA

  Amiiiiinnn

 • fatih
  11 Ağustos 2016 Perşembe 14:56- CEVAPLA

  Allah ganiy ganiy razı olsun sizden burada çok faydalı ilimler var aracı oldugunuz ıcınde sızlerden bır kez daha Allah ganiy ganiy razı olsun özellikle “Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhi’l-aliyyi’l-azîm. Mâ şâAllah-ü kân. Lâ ilâhe illAllah-ü’l-melikü’l-hakku’l-mübîn. SübhânAllahi ve bi-hamdih. SübhânAllahi’l-azîm ve bi-hamdih” duasını bol bol okumanızı tavsiye ederim faydasını göreceksinizdir selametle

  meviza
  12 Ağustos 2016 Cuma 23:41

  Amin. Aziz ve Celil olan Allah sizden de razı olsun ve istifadenizi daim eylesin.


YORUMUNUZU EKLEYİN