Meviza

Meviza - Gizlilik Bildirimi

Meviza Gizlilik Bildirimi


Son güncelleme: 20 Ekim 2023

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Bu gizlilik bildiriminde Meviza tarafından işlenen kişisel veriler, Meviza’nın bu verileri işleme şekli ve amacı açıklanmaktadır.

Topladığımız veriler:
Meviza’yı ziyaret eden kullanıcılardan anonim bilgiler toplanmaktadır. Bu bilgiler IP adresi gibi temel tanımlama bilgileridir. Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Web Sitesi'nde / Mobil Uygulamalarda çıkabilecek sorunların hızlıca giderilebilmesi için, Meviza gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır.

Verileri kullanma şeklimiz:
Kullanıcıların Web Sitesi / Mobil Uygulama dahilinde karşılaşabilecekleri sorunları çözebilmek için cihaz donanım bilgisi, işletim sistemi ve uygulama kullanım istatistikleri gibi temel bilgiler analiz edilmektedir. Bu analiz neticesinde, web sitemizi ve uygulamamızı güncelleştirme, sorun giderme ve destek sunma gibi kullanıcılarımıza daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Gizlilik ve Telif Hakları:
Kod ve yazım dahil olmak üzere, bu uygulama ve içeriğin tamamı Meviza'ya ait olup, telif hakları ve ticari marka kanunları kapsamında koruma altındadır. Uygulama ve içeriğe ait hiçbir unsur değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz ve satılamaz. Ancak, uygulama içerisinde, Meviza tarafından sosyal medya paylaşımına izin verilen görsel, işitsel unsurlar, değiştirilmemek ve Meviza’nın mülkiyet haklarını kabul etmek ve belirtmek koşuluyla, uygulamayı indiren kullanıcıların kişisel ve ticari olmayan kullanımına açıktır. Ancak kullanıcı yorumlarından ve/veya sosyal medya paylaşımına izin verilen görsel işitsel unsurların yanlış ya da kasıtlı kullanımlarından kaynaklı olarak 3. Kişi ve/veya kurumların özel hayatına, şahsiyetine ve sair haklarına zarar gelmesinden, uğrayacakları diğer zararlardan ve bunun dışında yöneltilebilecek her türlü talep, iddia ve hukuki işlemlerden, Meviza sorumlu değildir.

Uygulama geliştirilirken kullanılan her türlü görsel ve işitsel materyaller, veritabanı ve algoritmaları, uygulama kodları ve algoritmaları metinsel, görsel ve işitsel içeriklere ait kanuni haklar Meviza’ya aittir.