Javascript etkin değil.

Ey Rabbimiz, Bizi Bağışla!

Abdülkadir Geylani Hazretleri

Ey Rabbimiz, Bizi Bağışla!

Altın Öğütler/ABDÜLKADİR GEYLANİ HAZRETLERİ

"Ey oğul! İmanı sağlamlaştırırsan mârifet vâdisine, sonra ilim vâdisine, sonra nefsten ve halktan fânî olma vâdisine, sonra ne nefs ne de halkın yer almadığı "vücud" vâdisine ulaşırsın.

O zaman hüznün gider. Hakk'ın muhafazası sana hizmet eder; himayesi seni kuşatır; muvaffakiyeti her tarafını sarar. Melekler etrafında yürür. Ruhlar sana gelerek selam verir. Cenâb-ı Hakk seninle halka övünür. O'nun nazarı seni gözetip kollar, kurbiyetine, ünsiyetine ve münâcâtına çeker.

Ey âsîler! Günahlarınızdan tövbe edin. Rabbiniz "Gafûr" (çok affedici) ve "Rahîm" (çok merhametli)dir. O kullarının tövbesini kabul edicidir. Günahları affeder ve yok eder.

Allah'ım! Bizler her türlü günahtan, her türlü hatadan sana tövbe ederiz. Bir daha onlara asla dönmeyeceğiz. Rabbimiz! Unuttuğumuz ve hata yaptığımızda bizi sorguya çekme. Rabbimiz! Hidayete erdikten sonra kalbimizi saptırma.

Ey günahları bağışlayan! Bizi bağışla. Ey ayıpları örten! Ayıplarımızı ört."BİLGİ: Soru, görüş ve isteklerinizi içeren mesajlarınızı lütfen iletişim sayfamızdan bize iletiniz.

Yorumlar / 2

 • vildan şafak
  24 Aralık 2020 Perşembe 01:13- CEVAPLA

  Allahım kalbimizi masivadan temizle aminn

 • MUSTAFA SEYİT
  31 Mart 2018 Cumartesi 01:23- CEVAPLA

  Allahım, kalbimi aşkınla yandır
  her türlü pislikten arındır
  olası günahlardan sakındır
  işte nimete erdiğim an o andır...Dr.M.S.

 • melinda
  01 Haziran 2017 Perşembe 19:29- CEVAPLA

  allah raziolsun

  meviza
  02 Haziran 2017 Cuma 11:47

  Aziz ve Celil olan Allah sizden de razı olsun.


YORUMUNUZU EKLEYİN