Javascript etkin değil.

Kendini Allah'a Muhtaç Hissetmek

Abdülkadir Geylani Hazretleri

Kendini Allah'a Muhtaç Hissetmek

Fethur Rabbani/Abdülkadir Geylani Hazretleri

Bu konuşma, Hicretin 545. yılında, Şevval ayının on beşinci günü medresede yapılmıştır.

Bu sohbette;

Sonsuz mutluluğun sırrı nedir ?

Niçin yaratıldık ?

İçi dışı bir olmayanların akıbeti ne olur ?

Kalplere ve gözlere inen perdeler nasıl kaldırılır ?

Bela ve musibetlerin sırrı nedir ?

Gaflet uykusundan nasıl uyanılır ?

gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını Evliyalar Sultanı, Gavsu'l Azam, Seyyid, Şeyh Abdulkadir Geylani Hazretlerinden dinleyeceksiniz.BİLGİ: Soru, görüş ve isteklerinizi içeren mesajlarınızı lütfen iletişim sayfamızdan bize iletiniz.

Yorumlar / 12

 • selçuk
  03 Kasım 2014 Pazartesi 21:48- CEVAPLA

  böyle güzel bir emeğe katkıda bulunup bizleri abdulkadir geylani hazretlerinin bu altın öğütlü sohpetleriyle mest edip ruh halimizi ve hayat yolumuzu aydınlatan bu eserleri bizlerle paylaştığınız için şanı yüce olan allah sizden razı olsun.

  meviza
  03 Kasım 2014 Pazartesi 23:56

  Amin. Aziz ve Celil olan Allah sizden de razı olsun. Kıymetli mesajınız, hayır dualarınız ve takdiriniz bizi ziyadesiyle memnun etti. Teşekkür ederiz. İnşaAllah bu eserlerden layıkıyla feyz almak cümlemize nasip olur. Selam ve dua ile..

 • tuğkan açıköz
  01 Nisan 2014 Salı 22:56- CEVAPLA

  Youtube yasağı sonrası dinleyemez olmuştuk lakin emekleriniz için mahrumiyetimiz ortadan kalktı emeği geçen herkesden Allah razı olsun

  meviza
  01 Nisan 2014 Salı 23:40

  Amin. Aziz ve Celil olan Allah sizden de razı olsun ve istifademizi bereketli eylesin. Bu hizmeti layıkıyla devam ettirebilmeyi de Aziz ve Celil olan Allah her daim nasip ve müyesser kılsın.

 • ilhan yörümez
  28 Şubat 2014 Cuma 23:11- CEVAPLA

  rabbim emeğinizi zayi etmesin.zira meydan sahte alim kaynıyor.pirimiz yolun önderidir .

  meviza
  04 Mart 2014 Salı 11:56

  Amin. Rahman ve Rahim olan Allah'a sonsuz hamd olsun ki, bizlere Evliyalar Sultanı, Gavsu'l Azam Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin eşsiz ilim hazinesi olan eserlerini sesli kitap olarak sizlerle paylaşma nimetini ihsan buyurdu.

  Evliyalar Sultanı, Gavsu'l Azam Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin (Allah bizi onun bereketiyle faydalandırsın. Âmin) himmetleri üzerimizden eksik olmasın.

 • ilhan
  30 Ocak 2014 Perşembe 12:56- CEVAPLA

  rabbim bu hizmeti sunanlardan razı olsun. razı olduğu kullara biz günaha batmış kullarını da dahil etsin inşaallah.

  meviza
  30 Ocak 2014 Perşembe 14:12

  Amin. Aziz ve Celil olan Allah sizden de razı olsun. Yüce Rabbimiz kalplerimizi bir an bile dosdoğru yolundan ayırmasın ve bizleri İslam'a hizmet eden kullarından eylesin.

 • onurertem
  03 Haziran 2013 Pazartesi 18:56- CEVAPLA

  Güzel bi site olmuş tasavvuf ehli evliyalar sultanı ABDÜLKADİR GEYLANİ hazretlerini anlamayı sağlıyan ve onun ilminden istifade etmeyi sağlayan güzel bi çalışma ALLAH RAZI OLSUN tüm emeği geçenlerden ...

  meviza
  03 Haziran 2013 Pazartesi 19:01

  Kıymetli görüşleriniz için eksik olmayın. Allah nasip ettikçe, Evliyalar Sultanı Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin tüm sohbet, vaaz ve nasihatlarini hazırlamaya ve hizmetinize sunmaya devam ediyoruz. Dediğiniz gibi, inşaAllah istifade etmeyi Alemlerin Rabbi olan Allah herkese nasip eylesin.


YORUMUNUZU EKLEYİN