Meviza

Vakt-i Salat Uygulaması

Hemen İndirin

Reklam yok! Tümüyle ücretsiz.

Vakt-i Salat uygulaması, namaz vakitlerini kolayca takip edebileceğiniz şekilde tasarlandı. Kullanım kolaylığı ve sadelik esas alındı. 

Uygulamamızda hiçbir reklam veya ücretli bir bölüm yer almamaktadır.

Uygulamada yer alan özellikler:

Namaz vakitlerini gösteren araç takımları. Ana ekranda 3 farklı boyuttaki araç takımı ile, namaz vakitlerini kolayca takip edin.
Bir sonraki vakte kalan süreyi ve günlük vakitleri görün.

Konum izni ile namaz vakitleri bir dokunuşla hazır. İsterseniz listeden seçerek de konum ekleyebilirsiniz. 
Birden çok konum ekleyebilir ve konumlar arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

Konumları silebilir, sıralayabilir ve konumlar için özelleştirebileceğiniz hatırlatıcılar ekleyebilirsiniz.

Her vakit için ayrı alarm seçimi ve vaktinden önce hatırlat özelliği ile hatırlatma seçeneklerini dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Namaz Vakitleri ekranından ayrılmadan önceki veya sonraki günler için namaz vakitlerini görebilirsiniz.

Aylık namaz vakitleri tablosu ile 1 aylık namaz vakitlerini, listenizdeki tüm konumlar için kolayca görüntüleyebilrsiniz.

Dini Günler ve Geceler listesinde her yıla ait takvim içeriğini görebilir, Ramazan ve Kurban Bayramı namaz vakitlerini rahatça görebilirsiniz.

Yakınımdaki Camiler özelliği ile, sizin belirleyeceğiniz mesafe ayarına göre, konumunuza yakın camileri listeyebilir ve harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Kıble Pusulası ile, tam konum izni verek, bulunduğunuz yerin kıble açısını görebilir, kıble tayinini kolayca yapabilirsiniz.

Ayarlar ekranından, bildirim seçemeklerini özelleştirebilir ve daha fazla kontrol imkanı bulabilirsiniz.

Namaz vakitleri için Vakit Bildirim Çubuğu. Uygulama içerisindeki ayarlardan dilediğiniz zaman tek dokunuşla açıp kapatabilirsiniz. Hem kilit ekranda hem de ana ekranda, namaz vakitlerini bir bakışta takip etme kolaylığı.

Sessiz Mod özelliği ile tüm hatırlatıcıları kolayca sessize alabilirsiniz.

Dini günler için 1 gün öncesinden hatırlatıcı kurabilirsiniz.

Her vakte özel gösterilen ayet, hadis-i şerif, dua ve hikmetli sözler gibi içerikleri, Vaktin Sözü bölümünde görüntüleyebilir, kopyalayabilir ve kolayca paylaşabilirsiniz.

Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’den canlı yayınları kolayca izleyebilirsiniz.

Ezan-ı Muhammedi isimli bölümde ezanların uzun versiyonlarını, sala ve ezan duasını dinleyebilirsiniz.

İmsakiye isimli bölümden istediğiniz konuma ait imsakiyeyi kolayca görüntüleyebilirsiniz. İmsakiye içerisinde konumunuza ait bayram namazı saati de yer almaktadır. 
İmsakiye sade, anlaşılır ve kolay bir kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır.

İmsakiye bölümüne eklenen paylaşma aracıyla, şimdi konumunuza özel Ramazan İmsakiyesini kolayca PDF olarak paylaşabilir veya cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Uygulama tema rengini kendi tercihlerinize göre istediğiniz renkle özelleştirebilirsiniz. Uygulama içerisindeki Ayarlar'da, Tema Rengi isimli bölümde yer alan 16 farklı renk içinden kolayca beğendiğiniz rengi uygulayın.

Uygulama tema rengini araç takımlarına da uygulayabilirsiniz. Şimdi seçtiğiniz tema rengi, araç takımlarının rengini de özelleştirmenize imkan tanıyor.

Ayarlar bölümüne uygulama dil seçeneği eklendi. Cihazdaki sistem diline göre otomatik dil seçimini veya Türkçe ve İngilizce dil seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Vakit bildirimlerinde Vaktin Sözü özelliğini açıp kapabilirsiniz. Ayarlar bölümünden bu özelliği tercihinize göre değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı Değerlendirmeleri

500 B+

İndirme

6000+

Yorum

4.9

Puan

...
Geylani Aşığı

Değerli din ve tarikat kardeşlerim. Çok başarılı bir çalışma olmuş emeğinize yüreğinize sağlık. İnşallah böyle güzel çalışmaların devamı gelir de gereksiz uygulamalarla vakit geçirmek yerine faydalı zaman geçiririz.


M.Ö. Budak

Çok guzel Tebrik ederim. Kullandığım ve gördüğüm en güzel uygulama. Yapandan, vesile olandan Allah ebeden razı olsun.


Furkan

Uygulamayı hazırlayan herkesten Allah razı olsun. Rabbim hepimizi korusun inşallah.