Meviza

Tövbe Kapısı Kapanmadan Allah'a Dön

Sesli Kitap / Altın Öğütler / Abdülkadir Geylani Hazretleri

Altın Öğütler
8 Kasım 2018
2.73 MB
01:24
10.234

"Yazık sana! Sen bir müşriksin, bir münafıksın, bir ikiyüzlüsün, bir fesatçısın, bir zındıksın!

Yazık sana! Kime karşı kibirleniyor, kime karşı ikiyüzlü hareket ediyorsun? Gözlerin hain bakışlarını ve sinelerin gizlediklerini bilen Allah'a karşı mı?
Yazık sana ki, namaza duruyor ve "Allahu Ekber - Allah her şeyden büyüktür" diyorsun. Fakat kendi sözünü kendin yalanlıyorsun!
Zira senin kalbinde, insanlar İzzet ve Celal sahibi Allah'tan daha büyüktür.

İzzet ve Celal sahibi Allah'a dön! Günahlarına tövbe et! Ölüm gelip de yüzüne kapılar kapanmadan ve artık tövbe kapısından içeri giremeyecek duruma gelmeden önce, imanını yenileyerek, iyi niyet, samimiyet ve ihlasla tövbe ederek, İzzet ve Celal sahibi Allah'a dön!"

Abdulkadir Geylani Hazretleri - Fethu'r Rabbani , 29.Sohbet

3 yorum

...
MUSTAFA SEYİT
31 Mart 2018 01:54
Cevapla

gün gelir ağlarsın yapıp ettiklerine
boşa geçmiş kıymetli vakitlerine
gözlerin açık daldığın uyku hallerine
hasret yurdun şahit olur nedametine...Dr.M.S.


...
Mustafa SEYİT
16 Ağustos 2017 16:50
Cevapla

Allah yolunda Hak ve İhlas üzere Kur'an ve Ehl-i Sünnet vel cemaat dahilinde müminlere Hak din İslamı tebliğe yönelik yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum ve Allah'ın rızasının üzerinize olmasını Zat-ı Zülcelal'den dua ile istiyorum. ( meviza sayfanızın varlığına you tube da Abdulkadir-i Geylani Hz. lerinin kitaplarının seslendirilmiş halinde videolarını gördüğümde şahit oldum. )...Mustafa SEYİT

...
meviza
16 Ağustos 2017 17:36

@Mustafa SEYİT Âmin. Ecmain. Kıymetli mesajınız ve hayır dualarınız için teşekkür ederiz. Eksik olmayın. Aziz ve Celil olan Allah, ömrümüzün her nefesini razı olacağı işlerle geçirmeyi nasip etsin ve bizleri dini İslam'a hizmetle şereflendirdiği seçkin kullarından eylesin.


Yorumunuzu Ekleyin

Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.
Lütfen geçerli bir E-posta adresi yazın.
Lütfen yorumunuzu yazın.